Main
Mała walizka podróżna kabinowa na kółkach 720 RGL - czarno-zielona
 • Mała walizka podróżna kabinowa na kółkach 720 RGL - czarno-zielona
 • Mała walizka podróżna kabinowa na kółkach 720 RGL - stopki zabezpieczające
 • Mała walizka podróżna kabinowa na kółkach 720 RGL - rączka
 • Mała walizka podróżna kabinowa na kółkach 720 RGL - zamek szyfrowy
 • Mała walizka podróżna kabinowa na kółkach 720 RGL - rączka teleskopowa
 • Mała walizka podróżna kabinowa na kółkach 720 RGL - wnętrze
 • Mała walizka podróżna kabinowa na kółkach 720 RGL - obrotowe kółka

Mała Walizka Podróżna 720 L

94,99 zł
Brutto

Linia 720 to walizki wykonane z bardzo trwałego i lekkiego materiału ABS- tworzywa charakteryzującego się elastycznością i plastycznością.

720
Ilość

Mała walizka podróżna kabinowa na kółkach  720 RGL

Kolekcja 720 wyróżnia się stylowym poziomym tłoczeniem, które z pewnością nadaje walizkom nowoczesnego wyglądu oraz niespotykanego kształtu. Dostępnych jest wiele wersji kolorystycznych, te bardziej stonowane oraz dla odważnych - bardziej wyraziste. Bagaż zawdzięcza swoją wytrzymałość oraz solidną konstrukcję lekkiemu materiałowi ABS, z którego jest wykonany. Walizka podróżna wykonana z takiego tworzywa cechuje się tym, że im więcej rzeczy włożymy do środka, tym lepsza amortyzacja. Dużym atutem wartym nadmienienia jest porowata skorupa walizki, która minimalizuje powstawanie zarysowań, a jeśli już takie wystąpią, są niezauważalne. Podsumowując, walizka po kilkuletnim użytkowaniu nie straci na swojej atrakcyjności, zyskujesz mocną, solidną walizkę ABS w rozsądnej cenie.

Model 720 został wykończony skrupulatnie z dbałością o najmniejszy detal, a wszystkie komponenty mają służyć Twojej wygodzie podczas podróżowania. Ważna jest też funkcjonalność jaką został obdarzony zestaw walizek. Kolekcja występuje w czterech rozmiarach, małym - kabinowym, kabinowym, średnim i dużym. Bagaż posiada cztery obrotowe, kauczukowe kółka, które idealnie sprawdzą się nawet na nierównej powierzchni bez konieczności podnoszenia walizki. Jeśli natomiast taka potrzeba wystąpi znaleźliśmy wygodne rozwiązanie, w postaci neoprenowego wykończenia dwóch uchwytów, bocznego i górnego, cechujące się gładkością i miękkością. Nawet po kilkuletnim użytkowaniu uchwyty nie odkształcą się i będą tak samo wygodne. Z boku bagaż posiada cztery stopki ochronne, na których można ją postawić, co dodatkowo obniża ryzyko zarysowań. Po przeciwnej stronie w trosce o Twoje bezpieczeństwo w podróży zamontowaliśmy zamek szyfrowy. Wysuwana rączka teleskopowa posiada dwupoziomową regulację wysokości, a we wnętrzu modelu 720 znajdziemy dwie komory, oddzielone wytrzymałym materiałem zapinanym na zamek oraz siateczkową kieszeń na kosmetyki.

Specyfikacja:


- wytrzymałe tworzywo ABS
- 4 obrotowe kółka kauczukowe
- stylowa podszewka z logotypem RGL
- dwie komory
- siateczkowa kieszeń zapinana na zamek
- stopki ochronne
- stelaż z dwustopniową regulacją
- neoprenowe wykończenie uchwytów
- dwa suwaki
- mocne zamki
- stylowe tłoczenia
- porowata powierzchnia skorupy
- wbudowany zamek szyfrowy

Instrukcja kodowania zamka szyfrowego:

Zamek szyfrowy standardowo zakodowany jest na 0-0-0. Kod można dowolnie modyfikować. Nie ma limitu na ilość zmian kodu. Kodowanie walizki rozpoczynamy od odciągnięcia ruchomej kładki w bok, tak aby zatrzaski blokujące odblokowały się. Cały czas trzymając kładkę pojedynczo ustalamy kolejne cyfry kodu, upewniając się, że wszystkie są równo ustawione. Po ustawieniu pożądanego kodu odpuszczamy kładkę.

Uwaga!

Ważne jest, aby każdy ustawiony kod zapamiętać, ponieważ nie ma innej możliwość jego zmiany nie znając pierwotnego kodu. W przypadku, gdy kod zostanie zapomniany, jedynym wyjściem będzie uszkodzenie zamka.

Wymiary walizki:

            Wymiar Zewnętrzny:

            Wys - 55cm, szer - 40cm, gł - 20cm

            Wymiar wewnętrzny:

            Wys - 49cm, szer - 36cm, gł - 20 cm

            Pojemność -35L, waga - 2,6 kg

Mała L Walizka ABS 720

Opis

Bagaż Podręczny
Tak
Ilość kółek
4
Możliwość poszerzenia
NIE
Waga
2,6 kg
Rodzaj
TWARDA
Rozmiar walizki
MAŁA KABINOWA
Pojemność
35 L
Wysokość
55 cm
Szerokość
40 cm
Wymiar bagażu podręcznego
55x40x20

Komentarze

Oceń 

2019-06-04

Walizka 720 L

Zakupiłam walizkę kabinową, kolor bardzo ładny, walizka solidnie wykonana, lekka, szybka dostawa. Jest to mój drugi zakup. Jestem na 100% pewna że nie ostatni. moim pierwszym zakupem były walizki materiałowe XXL Zdały egzamin na 6. Bardzo pakowne. Idealnie wpasowały się do naszego bagażnika. Pozdrawiam.

Napisz swoją opinię

Mała Walizka Podróżna 720 L

Linia 720 to walizki wykonane z bardzo trwałego i lekkiego materiału ABS- tworzywa charakteryzującego się elastycznością i plastycznością.

Napisz swoją opinię