Torby podróże na ramię

Największy wybór toreb podróżnych na ramię. Znajdziesz tutaj torby o dużej pojemności oraz te mniejsze pasujące na bagaż podręczny, każda dostępna w różnych kolorach i fasonach.

Każda zakupiona torba posiada 24 miesięczną gwarancje.

Torba Podróżna M2

31,99 zł

M2 42x32x25 - specjalnie wzmacniana samolotowa torba z myślą o podróżach samolotowych. Idealny rozmiar "szyty na miarę" gwarantuje maksymalną ładowność oraz kompatybilność z rygorystycznymi przepisami linii lotniczych. Dedykowana torba pod linie lotnicze wykonana jest z najwyższych jakościowo materiałów - Codura 9000D gwarantuje wytrzymałą i solidną torbę odporną na wodę oraz przetarcia.

(5/5)

Torba podróżna model 19

69,99 zł

Torba 19 - pojemna i bardzo wytrzymała torba podróżna. Charakteryzuje się solidnym wykończeniem, wykonana jest z wysokiej jakości nieprzemakalnego i elastycznego materiału – codura 9500D.Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Komora główna posiada klapę, w kształcie prostokąta, co umożliwia łatwe pakowanie.

(0/5)

Torba podróżna 47L model RGL 25D

55,00 zł

Model 25D - pojemna i bardzo wytrzymała torba podróżna. Charakteryzuje się solidnym wykończeniem, wykonane są z wysokiej jakości nieprzemakalnego i elastycznego materiału – codura 9500D. Materiał odporny na ścieralność oraz czynniki atmosferyczne. Torba od spodu posiada stopki stabilizacyjne, które chronią materiał przed przetarciami i zabrudzeniami.

(0/5)