Walizki podróżne dziecięce

W tej kategorii znajdziesz walizki dziecięce. Ten model bagażu umili maluchowi nawet długą i wyczerpującą podróż. Posiadamy bardzo wiele kształtów, wzorów oraz kolorów walizek. Na skorupach można ujrzeć wysokiej jakości wzory graficzne w ładnych, pastelowych kolorach. W czasie między poróżami bagaż może slużyć jako skrzynia skarbów z zabawkami dla Twojej pociechy !

Walizka dziecięca autko + plecak gratis

149,99 zł

Walizka dziecięca samochodzik, to idealny produkt, który z pewnością przypadnie do gustu naszych najmłodszych. Wybór tego produktu to doskonały krok, by umilić maluchom podróże i wyjazdy. Do zestawu dodawany jest plecaczek, który wygląda jak miniatura walizki.

(5/5)

Walizka podróżna dziecięca na czterech kółkach

114,99 zł

Walizki dziecięca -  na pewno trafi w gust najmłodszych. Charakteryzuje ją wysoka jakość wykonania oraz wytrzymałość. Model na czterech kółkach idealnie dostosuje się do potrzeb malucha.

(5/5)

WALIZKA DZIECIĘCA PLECAK MODEL 0038

179,99 zł

Dziecięca walizka-plecak na 4 kółkach. Torba wykonana z nieprzemakalnego materiału CODURA 9500D. Możliwość użytkowania jako plecak lub walizka. Kauczukowe kółka ułatwiają łatwe przemieszczanie się.

(0/5)