Walizka dziecięca to idealny produkt, który z pewnością przypadnie do gustu każdego malucha. Animowane wzory na froncie każdej z walizek umilą podróż najmłodszym. Charakterystyczną cechą jest szeroki wybór wzorów i kolorów oraz wysoka jakość wykonania.

Dziecięce  Jest 4 produktów

99,99 zł
0 Recenzja (e)

Walizki dziecięca -  na pewno trafi w gust najmłodszych. Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania oraz wytrzymałość. Są idealnie dostosowane do potrzeb maluchów.

115,99 zł
0 Recenzja (e)

Walizka dziecięca samochodzik to idealny produkt, który z pewnością przypadnie do gustu naszych najmłodszych. Wybór tego produktu to doskonały krok, by umilić maluchom podróże i wyjazdy.DO KAŻDEJ WALIZKI PLECACZEK GRATIS!

114,99 zł
0 Recenzja (e)

Walizka dziecięca to idealny produkt, który z pewnością przypadnie do gustu każdego malucha. Dziecięce wzory na froncie każdej z walizek umilą podróż najmłodszym.

94,99 zł
4 Recenzja (e)

Lekka, wytrzymała, ładna i ergonomiczna walizka wykonana z ABS. Dwa solidne, łożyskowane, kauczukowe kółka i wysuwana teleskopowa rączka - dzięki tym elementom dzieci w podróży będą czuły się komfortowo. Walizka posiada komorę główną zamykaną na zamek, wewnątrz wytrzymała, miękka podszewka oraz pasy mocujące bagaż. Dzieci z radością wybiorą tą walizkę...

Pokazano 1 - 4 z 4 produktów