2w1 ŚrXL + Kabinowa M (720)

Nowy produkt

Linia 720 to walizki wykonane z bardzo trwałego i lekkiego materiału ABS - tworzywa charakteryzującego się elastycznością i plastycznością.

159,99 zł

Bagaż PodręcznyNie
Ilość kółek4
Możliwość poszerzenianie
Waga3,2 kg, 2,40 kg
Rodzajtwardy
Wielkośćśrednia, mała
Pojemność58 L, 26 L,
Wysokość66 cm, 50 cm,
Szerokość45 cm, 33 cm,
Głębokość24 cm, 20 cm

Linia 720 to walizki wykonane z bardzo trwałego i lekkiego materiału ABS - tworzywa charakteryzującego się elastycznością i plastycznością. Materiał odporny jest na duży nacisk dzięki czemu Twoja walizka przetrwa każdą podróż zarówno samolotem, pociągiem czy autokarem.
Walizka wyposażona jest w wytrzymały, wewnętrzny, regulowany duraluminiowy stelaż.
4 kauczukowe, obrotowe kółka pozwolą Ci łatwo i szybko manewrować walizką w każdą stronę. Wewnętrzne pasy bez problemu zabezpieczą Twój bagaż przed przemieszczaniem się, a dodatkowe komory w środku umożliwią Ci schowanie podręcznych rzeczy. WALIZKI OBJĘTE SĄ 2-letnią GWARANCJĄ!

Napisz recenzję

2w1 ŚrXL + Kabinowa M (720)

2w1 ŚrXL + Kabinowa M (720)

Linia 720 to walizki wykonane z bardzo trwałego i lekkiego materiału ABS - tworzywa charakteryzującego się elastycznością i plastycznością.

Uniwersalny zamek szyfrowy do każdej walizki. Zamek jest wykonany w najnowszej obecnie technologii i stanowi on solidne zabezpieczenie przed kradzieżą naszego bagażu.

14,99 zł

KÓŁKO DO WALIZKIMODEL: 1Przedmiotem aukcji jest kompletne kółko, gotowe do samodzielnego montażu. Zestaw składa się z obudowy kółka (stelaż który montujemy do korpusu walizki) oraz kółka kauczukowego. Kółko osadzone jest na łożysku które obraca się 360 stopni.Do kółka nie dodajemy śrub montażowych.

19,99 zł

KÓŁKO DO WALIZKIMODEL: 2Przedmiotem aukcji jest kompletne kółko, gotowe do samodzielnego montażu. Zestaw składa się z  obudowy kółka (stelaż który montujemy do korpusu walizki) oraz kółka kauczukowego. Kółko osadzone jest na łożysku które obraca się 360 stopni.Do kółka nie dodajemy śrub montażowych.

24,99 zł

Produkty Powiązane