Średnia Walizka ABS ŚrXL (720)

Nowy produkt

Linia 720 to walizki wykonane z bardzo trwałego i lekkiego materiału ABS - tworzywa charakteryzującego się elastycznością i plastycznością.

94,99 zł

Bagaż PodręcznyNie
Ilość kółek4
Możliwość poszerzeniaNIE
Waga3,2 kg
RodzajTWARDA
WielkośćŚREDNIA
Pojemność58 L
Wysokość 66 cm
Szerokość45 cm
Głębokość24 cm

Linia 720 to walizki wykonane z bardzo trwałego i lekkiego materiału ABS - tworzywa charakteryzującego się elastycznością i plastycznością. Materiał odporny jest na duży nacisk dzięki czemu Twoja walizka przetrwa każdą podróż zarówno samolotem, pociągiem czy autokarem.
Walizka wyposażona jest w wytrzymały, wewnętrzny, regulowany duraluminiowy stelaż.
4 kauczukowe, obrotowe kółka pozwolą Ci łatwo i szybko manewrować walizką w każdą stronę. Wewnętrzne pasy bez problemu zabezpieczą Twój bagaż przed przemieszczaniem się, a dodatkowe komory w środku umożliwią Ci schowanie podręcznych rzeczy. WALIZKI OBJĘTE SĄ 2-letnią GWARANCJĄ

Stopień 
2018-07-24

Super!

Jest taka jakiej szukałem.Super cena,dobra jakość,materiał,wykonanie i przesyłka.Latam do 6ciu razy w mscu i cierpie na notoryczne uszkodzenia walizek.Zobaczymy jak ta się spisze,ale tymczasem jestem bardzo zadowolony.Polecam! (moja czarno-zielona) Pozdrawiam, VOYTAS

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz recenzję

Średnia Walizka ABS ŚrXL (720)

Średnia Walizka ABS ŚrXL (720)

Linia 720 to walizki wykonane z bardzo trwałego i lekkiego materiału ABS - tworzywa charakteryzującego się elastycznością i plastycznością.

Uniwersalny zamek szyfrowy do każdej walizki. Zamek jest wykonany w najnowszej obecnie technologii i stanowi on solidne zabezpieczenie przed kradzieżą naszego bagażu.

14,99 zł

KÓŁKO DO WALIZKIMODEL: 2Przedmiotem aukcji jest kompletne kółko, gotowe do samodzielnego montażu. Zestaw składa się z  obudowy kółka (stelaż który montujemy do korpusu walizki) oraz kółka kauczukowego. Kółko osadzone jest na łożysku które obraca się 360 stopni.Do kółka nie dodajemy śrub montażowych.

24,99 zł

Produkty Powiązane