Main
Duża walizka podróżna na kółkach XXL 720 RGL - bordowa
  • Duża walizka podróżna na kółkach XXL 720 RGL - bordowa
  • Duża walizka podróżna na kółkach XXL 720 RGL - stopki stabilizacyjne
  • Duża walizka podróżna na kółkach XXL 720 RGL - rączka
  • Duża walizka podróżna na kółkach XXL 720 RGL - zamek szyfrowy
  • Duża walizka podróżna na kółkach XXL 720 RGL - teleskopowy rączka
  • Duża walizka podróżna na kółkach XXL 720 RGL - wnętrze
  • Duża walizka podróżna na kółkach XXL 720 RGL - obrotowe kółka

Duża Walizka Podróżna XXL 720

114,99 zł
Brutto

Linia 720 to walizki wykonane z bardzo trwałego i lekkiego materiału ABS- tworzywa charakteryzującego się elastycznością i plastycznością.

720
Ilość

Duża walizka podróżna na kółkach 720 RGL

Kolekcja 720 wyróżnia się stylowym poziomym tłoczeniem, które z pewnością nadaje walizkom nowoczesnego wyglądu oraz niespotykanego kształtu. Dostępnych jest wiele wersji kolorystycznych, te bardziej stonowane oraz dla odważnych - bardziej wyraziste. Bagaż zawdzięcza swoją wytrzymałość oraz solidną konstrukcję lekkiemu materiałowi ABS, z którego jest wykonany. Walizka podróżna wykonana z takiego tworzywa cechuje się tym, że im więcej rzeczy włożymy do środka, tym lepsza amortyzacja. Dużym atutem wartym nadmienienia jest porowata skorupa walizki, która minimalizuje powstawanie zarysowań, a jeśli już takie wystąpią, są niezauważalne. Podsumowując, walizka po kilkuletnim użytkowaniu nie straci na swojej atrakcyjności, zyskujesz mocną, solidną walizkę ABS w rozsądnej cenie.

Model 720 został wykończony skrupulatnie z dbałością o najmniejszy detal, a wszystkie komponenty mają służyć Twojej wygodzie podczas podróżowania. Ważna jest też funkcjonalność jaką został obdarzony zestaw walizek. Kolekcja występuje w czterech rozmiarach, małym - kabinowym, kabinowym, średnim i dużym. Bagaż posiada cztery obrotowe, kauczukowe kółka, które idealnie sprawdzą się nawet na nierównej powierzchni bez konieczności podnoszenia walizki. Jeśli natomiast taka potrzeba wystąpi znaleźliśmy wygodne rozwiązanie, w postaci neoprenowego wykończenia dwóch uchwytów, bocznego i górnego, cechujące się gładkością i miękkością. Nawet po kilkuletnim użytkowaniu uchwyty nie odkształcą się i będą tak samo wygodne. Z boku bagaż posiada cztery stopki ochronne, na których można ją postawić, co dodatkowo obniża ryzyko zarysowań. Po przeciwnej stronie w trosce o Twoje bezpieczeństwo w podróży zamontowaliśmy zamek szyfrowy. Wysuwana rączka teleskopowa posiada dwupoziomową regulację wysokości, a we wnętrzu modelu 720 znajdziemy dwie komory, oddzielone wytrzymałym materiałem zapinanym na zamek oraz siateczkową kieszeń na kosmetyki.

Specyfikacja


- wytrzymałe tworzywo ABS
- 4 obrotowe kółka kauczukowe
- stylowa podszewka z logotypem RGL
- dwie komory
- siateczkowa kieszeń zapinana na zamek
- stopki ochronne
- stelaż z dwustopniową regulacją
- neoprenowe wykończenie uchwytów
- dwa suwaki
- mocne zamki
- stylowe tłoczenia
- porowata powierzchnia skorupy
- wbudowany zamek szyfrowy

Instrukcja kodowania zamka szyfrowego:

Zamek szyfrowy standardowo zakodowany jest na 0-0-0. Kod można dowolnie modyfikować. Nie ma limitu na ilość zmian kodu. Kodowanie walizki rozpoczynamy od odciągnięcia ruchomej kładki w bok, tak aby zatrzaski blokujące odblokowały się. Cały czas trzymając kładkę pojedynczo ustalamy kolejne cyfry kodu, upewniając się, że wszystkie są równo ustawione. Po ustawieniu pożądanego kodu odpuszczamy kładkę.

Uwaga!

Ważne jest, aby każdy ustawiony kod zapamiętać, ponieważ nie ma innej możliwość jego zmiany nie znając pierwotnego kodu. W przypadku, gdy kod zostanie zapomniany, jedynym wyjściem będzie uszkodzenie zamka.

Wymiary walizki:

            Wymiar Zewnętrzny:

            Wys - 76 cm, szer - 51 cm, gł - 27 cm

            Wymiar wewnętrzny:

            Wys - 68cm, szer - 46cm, gł - 27 cm

            Pojemność -85L, waga - 4 kg

720 XXL

Opis

Bagaż Podręczny
Nie
Ilość kółek
4
Możliwość poszerzenia
NIE
Waga
4 kg
Rodzaj
TWARDA
Rozmiar walizki
DUŻA
Pojemność
85L
Wymiary zewnętrzne
76x51x27 cm

Komentarze

Oceń 

2019-06-17

Rafał

Kolejna zakupiona walizka w tym sklepie i cóż mogę napisać.
Po prostu polecam. Zakup przebiegł bardzo sprawie. Jakoś walizek adekwatna do ceny.
Wolę kupić pięć walizek za 100 zł niż jedną za 500 zł ;).
Bardzo duży plus za dostępne części.

Oceń 

2019-05-02

Piękna i wytrzymała walizka

Dwa miesiące temu zakupiłam ten model walizki, jestem bardzo zadowolona. Potrzebowałam pojemnej walizki do której zmieszcze dosłownie wszystko z racji moich częstych wyjazdów. Do tej pory sie nie zawiodłam. Solidna i ładna walizka.

Napisz swoją opinię

Duża Walizka Podróżna XXL 720

Linia 720 to walizki wykonane z bardzo trwałego i lekkiego materiału ABS- tworzywa charakteryzującego się elastycznością i plastycznością.

Napisz swoją opinię