DUŻA WALIZKA RGL PP3 XXL POLIPROPYLEN - CZARNY

  WALIZKA XXL DUŻA PP3 POLIPROPYLEN ZAMEK TSA

  189,99 zł
  Brutto

  Luksusowa walizka stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Walizki z najnowszej kolekcji! Wykonane są z lekkiego bardzo wytrzymałego, elastycznego i odpornego na zarysowanie tworzywa- Polipropylenu*.

  KOLORY
  • CZARNY
  • GRANATOWY
  • ROSE RED
  • SZARY
  Ilość

   

  Gwarancja 24 miesiące

   

  Szybka wysyłka 24h

   

  Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł przy przedpłacie

  Walizki z niezniszczalnego materiału POLIPROPYLEN PP3

  Wyjątkowo klasycznie elegancki design z pewnością trafi w gusta każdego, niezależnie od wieku i upodobań. Siedem idealnie napigmentowanych kolorów do wyboru. Do modelu PP3 użyto tylko najwyższej jakości produktów. Sam materiał wprost stworzony jest do podróży lądowych oraz lotniczych, choć w tych drugich bardziej prezentuje swoją wytrzymałość. Bagaż nie pęknie, podczas mocnego nacisku nawet kilkuset kilogramów. Jego skorupa  wgniata się po czym wraca to prawidłowej postaci. Jedyny ślad jaki pozostaje, to jaśniejsze przebarwienie, które nie ujmuje atrakcyjności i ogólnego wizualnego efektu dla walizki. Model ten wyposażono w najwyższej jakości kółka oraz zamek szyfrowy TSA, który pozwala na otworzenie walizki przez służbę celną bez konieczności demontowania zamka i tym samym niszczenia walizki. Na pleckach walizki podróżnej znajduje się emblemat z wysuwaną szufladką na której znajduje się karteczka na dane właściciela.

  Polipropylen to najczęściej używany materiał w produkcji wysokiej jakości walizek. Charakteryzuje się dużą elastycznością, dzięki czemu jest wyjątkowo odporny na uderzenia.

  Wymiary XXL:

  Wymiar Zewnętrzny:
  Wys - 76 cm, szer - 53 cm, gł - 29 cm


  Wymiar wewnętrzny:
  Wys - 67 cm, szer - 50 cm, gł - 26 cm

  Pojemność - 91 L, waga - 4,3 kg

  Wymiar zewnętrzny obejmuje walizkę z wszystkimi wystającymi elementami poza skorupę walizki

  Specyfikacja walizek PP3 RGL:

  • Materiał wierzchni: Polipropylen*
  • 8 obrotowych o 360 stopni kółek
  • Nieprzemakalne, odporne na zniszczenia tworzywo
  • Zamek szyfrowy TSA
  • Dwupoziomowa, teleskopowa rączka
  • Wewnątrz dwie komory + kieszonka
  • Wewnętrzne pasy mocujące bagaż

  ZAMEK TSA

  Zamek TSA w szyfrowanych kłódkach jest niezbędny przy podróży do USA, Kanady, Japonii czy Australii. Angielskojęzyczny skrót (Travel Sentry Approved) oznacza system blokowania, który możemy ominąć tylko my sami oraz służba celna.

  Jak ustalić szyfr?

  1.Standardowy kod do otwierania walizki 0-0-0

  2.Wciśnij ostrym narzędziem przycisk (mała kropka w obudowie zamka). Usłyszysz "kliknięcie". Przycisk ustawienia jest od wewnętrznej strony zamka lub pod bolcami zamka.

  3.Ustaw nową kombinację szyfru.

  4.Wciśnij przycisk otwierania, w kierunku wskazanym przez strzałkę. Przycisk  wróci do poprzedniej pozycji, gdy usłyszysz "kliknięcie". Twoja kombinacja jest już ustawiona.

  5.Twój wprowadzony kod został zaprogramowany. Zapamiętaj ustawiony kod, ponieważ nie ma możliwości odblokowania zamka bez znajomości kodu.

  6.Aby zamknąć zamek ustaw dowolnie szyfr.

  Szczegóły produkty

  PP3 XXL