Torba podróżna na ramię 144L model 25A czarno-czerwony
RGL

Torba podróżna na ramię 144L model 25A

80,00 zł
Brutto

Torba podróżna z paskiem na ramię.

Kolory
Ilość

 

Gwarancja 24 miesiące

 

Szybka wysyłka 24h

 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł

 Torba podróżna na ramię 144L model 25A

        

Model 25A to, pojemna i bardzo wytrzymała torba podróżna. Charakteryzuje się solidnym wykończeniem, wykonane są z wysokiej jakości nieprzemakalnego i elastycznego materiału – codura 9500D. Materiał odporny na ścieralność oraz czynniki atmosferyczne. Torba od spodu posiada stopki stabilizacyjne, które chronią materiał przed przetarciami i zabrudzeniami.

Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Komora główna posiada klapę, w kształcie litery „U” co umożliwia łatwe pakowanie. Wyposażona w kieszenie zewnętrzne boczne oraz czołową, zasuwaną na gruby, niezawodny zamek. Torbę można nosić w ręce, lub na ramieniu na długim, regulowanym pasku wyposażonym w naramiennik.

                     

Specyfikacja:

- materiał nieprzemakalny – CODURA 9500D

- torba posiada aż 6 kieszeni. Dzięki temu zabierzesz ze sobą wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy !

- pojemna komora

- masywne suwaki

- gruby zamek

- wygodna rączka do noszenia

- ochronne lamówki

- poliwęglanowa klamra

- wygodny pas do noszenia na ramieniu

- wytrzymała podszewka

- duża pojemność

- solidne wykonanie

- nowoczesny design

                      

Wymiary torby:

Długość - 86 cm, szerokość - 44 cm, wysokość - 38 cm

Waga - 1,20 kg, pojemność 144 litry

*Wymiary torby po maksymalnym wypchaniu

Szczegóły produktu

Torba 25A

Opis

Bagaż Podręczny
Nie

Szybkie porównanie

Produkt
Duża, pojemna torba podróżna model 17 - czarno-niebieska Torba podróżna model 17 Torba podróżna na ramię 106L model RGL 25B czarno-czerwony Torba podróżna na ramię106L model RGL 25B Torba podróżna 95L Model RGL 23B - czarno-grafitowy Torba podróżna 95L model 23B Pojemna torba podróżna model 19 RGL - czarno-grafitowy Torba podróżna model 19
Dostępność
Cena
69,00 zł
79,97 zł
79,97 zł
83,00 zł
Opis

Torba 17 - pojemna i bardzo wytrzymała torba podróżna. Charakteryzuje się solidnym wykończeniem, wykonana jest z wysokiej jakości nieprzemakalnego i elastycznego materiału – codura 9500D. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Komora główna posiada klapę, w kształcie prostokąta, co umożliwia łatwe pakowanie.

Torba podróżna w całości wodoodporna.

Model 23B - to pojemna i bardzo wytrzymała torba podróżna. Charakteryzuje się solidnym wykończeniem, wykonana jest z wysokiej jakości nieprzemakalnego i elastycznego materiału – codura 9500D. Materiał odporny na ścieralność oraz czynniki atmosferyczne. Torba od spodu posiada stopki stabilizacyjne, które chronią materiał przed przetarciami i zabrudzeniami.

Torba 19 - pojemna i bardzo wytrzymała torba podróżna. Charakteryzuje się solidnym wykończeniem, wykonana jest z wysokiej jakości nieprzemakalnego i elastycznego materiału – codura 9500D.Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Komora główna posiada klapę, w kształcie prostokąta, co umożliwia łatwe pakowanie.

Bagaż Podręczny
Nie Nie Nie Nie