Torba podróżna na ramię 106L model RGL 25B kolor 2
RGL

Torba podróżna na ramię106L model RGL 25B

67,00 zł
Brutto

Torba podróżna w całości wodoodporna.

Kolory
Ilość

 

Gwarancja 24 miesiące

 

Szybka wysyłka 24h

 

Zwrot bez zbędnych formalności

Torba podróżna na ramię106L model RGL 25B

    

Pojemna i bardzo wytrzymała torba podróżna. Charakteryzuje się solidnym wykończeniem, wykonane są z wysokiej jakości nieprzemakalnego i elastycznego materiału – codura 9500D. Materiał odporny na ścieralność oraz czynniki atmosferyczne. Torba od spodu posiada stopki stabilizacyjne, które chronią materiał przed przetarciami i zabrudzeniami. Model 25B po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Komora główna posiada klapę, w kształcie litery „U” co umożliwia łatwe pakowanie. Wyposażona w kieszenie zewnętrzne boczne oraz czołową, zasuwaną na gruby, niezawodny zamek. Torbę można nosić w ręce, lub na ramieniu na długim, regulowanym pasku wyposażonym w naramiennik.

           

Specyfikacja:

- materiał nieprzemakalny – CODURA 9500D,

- torba posiada aż 6 kieszeni. Dzięki temu zabierzesz ze sobą wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy,

- pojemna komora,

- masywne suwaki,

- gruby zamek,

- wygodna rączka do noszenia,

- ochronne lamówki,

- poliwęglanowa klamra,

- wygodny pas do noszenia na ramieniu,

- wytrzymała podszewka,

- duża pojemność,

- solidne wykonanie,

- nowoczesny design.

              

Wymiary torby:

Długość - 77 cm, szerokość - 38 cm, wysokość - 36 cm

Waga - 1,00 kg, pojemność 106 litrów

*Wymiary torby po maksymalnym wypchaniu

Szczegóły produktu

Torba 25B

Opis

Bagaż Podręczny
Nie

Szybkie porównanie

Produkt
Torba podróżna 22A RGL136L czarno-granatowy Torba podróżna 22A RGL136L Torba podróżna 47L model RGL 25D czarno-czerwony Torba podróżna 47L model RGL 25D Duża torba podróżna 185L Przemytnicza TP5XL Pojemna torba podróżna model 18 RGL - kolor 8 Torba podróżna model 18
Dostępność
Cena
54,99 zł
55,00 zł
59,99 zł
63,99 zł
Opis

Torba 136L Model RGL 22A pojemna i bardzo wytrzymała torba podróżna. Charakteryzuje się solidnym wykończeniem, wykonana jest z wysokiej jakości nieprzemakalnego i elastycznego materiału – codura 9500D. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.

Model 25D - pojemna i bardzo wytrzymała torba podróżna. Charakteryzuje się solidnym wykończeniem, wykonane są z wysokiej jakości nieprzemakalnego i elastycznego materiału – codura 9500D. Materiał odporny na ścieralność oraz czynniki atmosferyczne. Torba od spodu posiada stopki stabilizacyjne, które chronią materiał przed przetarciami i zabrudzeniami.

Torba przemytnicza TP5XL - TP5XL - to ogromna torba podróżna. Jej główna komora pozwala na zapakowanie niemalże wszystkiego. Torba wykonana z trwałej nieprzemakalnej Codury 9500. 

Torba 18 - pojemna i bardzo wytrzymała torba podróżna. Charakteryzuje się solidnym wykończeniem, wykonana jest z wysokiej jakości nieprzemakalnego i elastycznego materiału – codura 9500D. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Komora główna posiada klapę, w kształcie prostokąta, co umożliwia łatwe pakowanie.

Bagaż Podręczny
Nie Nie Nie
Pojemność
185L