Pojemna torba podróżna model 19 RGL - czarna
RGL

Torba podróżna model 19

83,00 zł
Brutto

Torba 19 - pojemna i bardzo wytrzymała torba podróżna. Charakteryzuje się solidnym wykończeniem, wykonana jest z wysokiej jakości nieprzemakalnego i elastycznego materiału – codura 9500D.Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Komora główna posiada klapę, w kształcie prostokąta, co umożliwia łatwe pakowanie.

Kolory
Ilość

 

Gwarancja 24 miesiące

 

Szybka wysyłka 24h

 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł

Torba podróżna turystyczna model 19

        

Torba model 19, to pojemna i bardzo wytrzymała torba podróżna. Charakteryzuje się solidnym wykończeniem, wykonana jest z wysokiej jakości nieprzemakalnego i elastycznego materiału – codura 9500D.Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Komora główna posiada klapę, w kształcie prostokąta, co umożliwia łatwe pakowanie. Tobra wyposażona jest w kieszenie zewnętrzne boczne oraz czołowe, zasuwane na podwójne, grube, niezawodne zamki. Torbę można nosić w ręce, lub na ramieniu na długim, regulowanym pasku wyposażonym w naramiennik. Materiał odporny na ścieralność oraz czynniki atmosferyczne. Torba od spodu posiada stopki stabilizacyjne, które chronią materiał przed przetarciami i zabrudzeniami.

                   

Specyfikacja:

- materiał nieprzemakalny – CODURA 9500D

- pojemna komora

- masywne suwaki

- gruby zamek

- wygodna rączka do noszenia

- ochronne lamówki

- poliwęglanowa klamra

- wygodny pas do noszenia na ramieniu

- wytrzymała podszewka

- duża pojemność

- solidne wykonanie

- nowoczesny design

                  

Wymiary torby:      

Wymiar Zewnętrzny:

Długość - 64 cm, Szerokość - 35 cm, Wysokość - 32 cm

Waga - 0,7 kg, pojemność 72 litry

Szczegóły produktu

Torba 19

Opis

Bagaż Podręczny
Nie

Szybkie porównanie

Produkt
Torba podróżna na ramię 106L model RGL 25B czarno-czerwony Torba podróżna na ramię106L model RGL 25B Torba podróżna 95L Model RGL 23B - czarno-grafitowy Torba podróżna 95L model 23B Torba podróżna na ramię 144L model 25A czarno-czerwony Torba podróżna na ramię 144L model 25A
Dostępność
Cena
79,97 zł
79,97 zł
80,00 zł
Opis

Torba podróżna w całości wodoodporna.

Model 23B - to pojemna i bardzo wytrzymała torba podróżna. Charakteryzuje się solidnym wykończeniem, wykonana jest z wysokiej jakości nieprzemakalnego i elastycznego materiału – codura 9500D. Materiał odporny na ścieralność oraz czynniki atmosferyczne. Torba od spodu posiada stopki stabilizacyjne, które chronią materiał przed przetarciami i zabrudzeniami.

Torba podróżna z paskiem na ramię.

Bagaż Podręczny
Nie Nie Nie