Duża, pojemna torba podróżna model 17 - czarno-niebieska
RGL

Torba podróżna model 17

84,99 zł
Brutto

Torba 17 - pojemna i bardzo wytrzymała torba podróżna. Charakteryzuje się solidnym wykończeniem, wykonana jest z wysokiej jakości nieprzemakalnego i elastycznego materiału – codura 9500D. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Komora główna posiada klapę, w kształcie prostokąta, co umożliwia łatwe pakowanie.

Kolory
Ilość

 

Gwarancja 24 miesiące

 

Szybka wysyłka 24h

 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł

Torba podróżna turystyczna model 17

Pojemna i bardzo wytrzymała torba podróżna. Charakteryzuje się solidnym wykończeniem, wykonana jest z wysokiej jakości nieprzemakalnego i elastycznego materiału – codura 9500D. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Komora główna posiada klapę, w kształcie prostokąta, co umożliwia łatwe pakowanie.obra wyposażona jest w kieszenie zewnętrzne boczne oraz czołowe, zasuwane na podwójne, grube, niezawodne zamki.

Torbę można nosić w ręce, lub na ramieniu na długim, regulowanym pasku wyposażonym w naramiennik. Materiał odporny na ścieralność oraz czynniki atmosferyczne. Torba od spodu posiada stopki stabilizacyjne, które chronią materiał przed przetarciami i zabrudzeniami.

Specyfikacja:

- materiał nieprzemakalny – CODURA 9500D

- pojemna komora

- masywne suwaki

- gruby zamek

- wygodna rączka do noszenia

- ochronne lamówki

- poliwęglanowa klamra

- wygodny pas do noszenia na ramieniu

- wytrzymała podszewka

- duża pojemność

- solidne wykonanie

- nowoczesny design

Wymiary torby:      

Wymiar Zewnętrzny:

Długość - 70 cm, Szerokość - 34 cm, Wysokość - 38 cm

Pojemność - 90 L, waga - 0,90 kg

* wymiary są podawane po maksymalnym wypchaniu

Szczegóły produktu

17 torba

Opis

Bagaż Podręczny
Nie

Szybkie porównanie

Produkt
Torba podróżna na ramię 106L model RGL 25B czarno-czerwony Torba podróżna na ramię106L model RGL 25B Torba podróżna 95L Model RGL 23B - czarno-grafitowy Torba podróżna 95L model 23B Pojemna torba podróżna model 18 RGL - kolor 8 Torba podróżna model 18
Dostępność
Cena
79,97 zł
79,97 zł
94,99 zł
Opis

Torba podróżna w całości wodoodporna.

Model 23B - to pojemna i bardzo wytrzymała torba podróżna. Charakteryzuje się solidnym wykończeniem, wykonana jest z wysokiej jakości nieprzemakalnego i elastycznego materiału – codura 9500D. Materiał odporny na ścieralność oraz czynniki atmosferyczne. Torba od spodu posiada stopki stabilizacyjne, które chronią materiał przed przetarciami i zabrudzeniami.

Torba 18 - pojemna i bardzo wytrzymała torba podróżna. Charakteryzuje się solidnym wykończeniem, wykonana jest z wysokiej jakości nieprzemakalnego i elastycznego materiału – codura 9500D. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Komora główna posiada klapę, w kształcie prostokąta, co umożliwia łatwe pakowanie.

Bagaż Podręczny
Nie Nie Nie