

KOMPLET WALIZEK 4W1 883 - Doskonałe walizki, które idealnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju podróżach. Wykonane z ABS - materiału, który charakteryzuje się odpornością oraz elastycznością. Układ jezdny walizek składa się z czterech obrotowych, łożyskowanych, kauczukowych kółek. Walizki 883 dostępne w nowoczesnej palecie kolorów.
Walizki podróżne z serii 883 to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę użytkowania, dzięki zastosowaniu uniwersalnego fasonu przypasują zarówno kobietą, jak i mężczyzną . Wykonane z ABS'u charakteryzują się ponadprzeciętną wytrzymałością na zarysowania i pęknięcia. Będą idealnym kompanem każdej podróży — tej krótkiej i tej najdalszej. Wyposażone w 4 obrotowe o 360 stopni kółka świetnie sprawdzą się podczas manewrowania na zatłoczonym lotnisku. W kółkach zastosowano łożyska, co sprawia, że walizki są ciche i lekko się prowadzą. Dzięki teleskopowej rączce nawet wysokie osoby będą mogły wygodnie prowadzić walizkę. Zastosowanie zabezpieczenia w postaci zamka szyfrowego sprawia, że nie musisz już się martwić o cenne przedmioty zapakowane do swojego bagażu. Walizki dodatkowo wyposażone się w dwie wygodne rączki do przenoszenia bagażu. Wnętrze walizki podzielone jest na dwie komory, jedna zapinana na osobny zamek, druga wyposażona w pasy zabezpieczające bagaż. W środku znajdziemy również małą kieszonkę na drobiazgi. Całe wnętrze wyścielone jest solidną i miękką podszewką.
- wykonana z ABS ++ (Kopolimer Akrylonitrylo-Butadieno-Styrenowy )
- 4 obrotowe, łożyskowane, kauczukowe kółka
- wytrzymała podszewka, pasy do bagażu
- duraluminiowy stelaż
- solidne wykonanie
- nowoczesny design
- duża pojemność
- dwie rączki — górna i boczna
- mocne, stabilne zamki
- stopki stabilizacyjne chroniące ją przed zabrudzeniami
- duży wybór kolorów
- logo RGL na przodzie walizki
- najmniejsze walizki nadają się jako kabinówka
Walizka wyposażona w zamek szyfrowy standardowo zakodowana jest na 0-0-0. Kod można dowolnie modyfikować. Nie ma limitu na ilość zmian kodu. Kodowanie walizki rozpoczynamy od odciągnięcia ruchomej kładki w bok, tak aby zatrzaski blokujące odblokowały się. Cały czas trzymając kładkę pojedynczo ustalamy kolejne cyfry kodu, upewniając się, że wszystkie są równo ustawione. Po ustawieniu pożądanego kodu odpuszczamy kładkę i nasza walizka jest już zabezpieczona.
Ważne jest aby każdy ustawiony kod zapamiętać, ponieważ nie ma innej możliwość jego zmiany nie znając pierwotnego kodu. W przypadku, gdy kod zostanie zapomniany, jedynym wyjściem będzie uszkodzenie zamka.
Walizki sa solidne i widac, ze wytrzymałe. Niestety najwieksza walizka z zestawu jest bardzo duża.