Main
Zestaw walizek podróżnych na kółkach 3w1 663 XXL, XL, L RGL - srebrny
  • Zestaw walizek podróżnych na kółkach 3w1 663 XXL, XL, L RGL - srebrny
  • Zestaw walizek podróżnych na kółkach 3w1 663 XXL, XL, L RGL - tył walizki
  • Zestaw walizek podróżnych na kółkach 3w1 663 XXL, XL, L RGL - przód walizki
  • Zestaw walizek podróżnych na kółkach 3w1 663 XXL, XL, L RGL - boki walizki
  • Zestaw walizek podróżnych na kółkach 3w1 663 XXL, XL, L RGL - wnętrze walizki
  • Zestaw walizek podróżnych na kółkach 3w1 663 XXL, XL, L RGL - cztery obrotowe kółka

Zestaw walizek podróżnych 3w1 663 XXL XL L

260,76 zł
Brutto

Firma RGL wypuściła linię niezwykle wytrzymałych walizek - model 663. Udoskonalony model wszelkich walizek z ABS. Wyprofilowany, wzmacniany, żeberkowany korpus walizki, który potrafi wytrzymać nacisk 120 kg, dzięki czemu walizka przetrwa nawet w najtrudniejszych warunkach.

663
Ilość

Zestaw walizek podróżnych na kółkach 3w1 663 RGL

Model 663 to stworzona z niezawodnego materiału ABS walizka na kółkach, której charakteru dodają nowoczesne tłoczenia. To wybór dla odważnych osób, które nie boją wybijać się z tłumu. Dostępne są trzy rozmiary bagażu, duży, średni i kabinowy. Do każdego z wybranego rozmiaru posiadamy również kuferek. Kolekcja 663 poprzez widniejący na niej wzór tłoczeń jest bardziej odporna na zarysowania. Skorupa walizki pokryta jest porowatą warstwą, aby zminimalizować widoczność, powstałych po latach użytkowania zarysowań. Wartym rozpatrzenia wyborem kolorystycznym są walizki z kolorowym zamkiem, z pewnością nie zostaną przeoczone na lotnisku.

Walizka podróżna na kółkach z kolekcji 663 stworzona jest z myślą o długotrwałym użytkowaniu przez klienta. Idea modelu 663 nastawiona jest na to, aby jak najbardziej zminimalizować widoczne po czasie efekty użytkowania. Mimo wielu pozytywnych cech związanych z wyglądem walizki, jest ona również funkcjonalna i wytrzymała. U góry i z boku znajdują się dwa wygodne uchwyty wykończone materiałem piankowym (neopren), aby zmaksymalizować komfort przenoszenia ciężkiego bagażu. Po przeciwnej stronie cztery stopki ochronne. Materiał wykończeniowy uchwytów jest miękki i gładki, bardzo dobrze dostosowuje się do kształtu dłoni.

Wewnątrz walizki podróżnej umieszczone zostały elastyczne pasy, które mają na celu zabezpieczyć części garderoby przed przemieszczaniem. Znajduje się tam również druga, mniejsza komora zamykana na zamek. Stylowego wykończenia wnętrza bagażu nadaje podszewka z logotypem RGL. Ułatwieniem podczas transportu z bagażem są cztery obrotowe, kauczukowe kółka, które idealnie sprawdzają się nawet na nierównej powierzchni. Stabilizację zapewni wewnętrzny, regulowany duraluminiowy stelaż.

Specyfikacja:

- wytrzymały materiał ABS,
- stylowe tłoczenia minimalizujące widoczność zarysowań,
- 4 obrotowe kółka kauczukowe,
- duraluminiowy stelaż,
- boczny i górny uchwyt wyścielony materiałem piankowym neopren,
- stopki ochronne,
- dwie komory,
- kieszeń na kosmetyki zapinana na zamek,
- pasy zabezpieczające,
- stylowa podszewka RGL,
- podwójny suwak,
- wbudowany zamek szyfrowy.

Instrukcja kodowania zamka szyfrowego:
Zamek szyfrowy standardowo zakodowana jest na 0-0-0. Kod można dowolnie modyfikować. Nie ma limitu na ilość zmian kodu. Kodowanie walizki rozpoczynamy od odciągnięcia ruchomej kładki w bok, tak aby zatrzaski blokujące się odblokowały . Cały czas trzymając kładkę, pojedynczo ustalamy kolejne cyfry kodu, upewniając się, że wszystkie są równo ustawione. Po ustawieniu pożądanego kodu odpuszczamy kładkę.

Uwaga!
Ważne jest, aby każdy ustawiony kod zapamiętać, ponieważ nie ma możliwości jego zmiany, nie znając pierwotnego kodu. W przypadku, gdy kod zostanie zapomniany, jedynym wyjściem będzie uszkodzenie zamka walizki.

Wymiary walizek:

Wymiary XXL:

Wymiar Zewnętrzny:

Wys - 76 cm, szer - 51 cm, gł - 28 cm

Wymiar wewnętrzny:

Wys - 68cm, szer - 46cm, gł - 28 cm

Pojemność - 92L, waga - 4,10 kg

Wymiary XL:

Wymiar Zewnętrzny:

Wys -66 cm, szer - 45cm, gł - 25 cm

Wymiar wewnętrzny:

Wys - 60cm, szer - 42cm, gł - 25 cm

Pojemność - 63 L, waga - 3,35 kg

Wymiary L:

Wymiar Zewnętrzny:

Wys - 55 cm, szer - 37 cm, gł - 20 cm

Wymiar wewnętrzny:

Wys - 50 cm, szer - 33cm, gł - 20cm

Pojemność - 33L, waga - 2,3 kg

663 3w1 XXL XL L

Opis

Bagaż Podręczny
Nie

Komentarze

Oceń 

2019-07-19

Pozytywna

Walizka zgodna z opisem, dobrze wykonana z dbałością o szczegóły, zamek solidny i mam nadzieję że będzie wytrzymały ???? fajne walizki za niewielkie pieniądze także polecam!

Oceń 

2019-05-12

Przyzwoity zestaw za małe pieniądze

Miłe zaskoczenie po odebraniu paczki , gdyż paczka mocno sfatygowana i spodziewałem się uszkodzeń ,sprawdzone przy kurierze , a tu brak uszkodzeń , i skoro przetrwało to kuriera to powiinno przetrwać dużo .Z czystym sumieniem polecam , przyzwoity zestaw za małe pieniądze

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

Zestaw walizek podróżnych 3w1 663 XXL XL L

Firma RGL wypuściła linię niezwykle wytrzymałych walizek - model 663. Udoskonalony model wszelkich walizek z ABS. Wyprofilowany, wzmacniany, żeberkowany korpus walizki, który potrafi wytrzymać nacisk 120 kg, dzięki czemu walizka przetrwa nawet w najtrudniejszych warunkach.

Napisz swoją opinię