UCHWYT GÓRNY/BOCZNY 6881

Rączka górna/boczna, uchwyt do walizki

39,99 zł
Brutto

Rączka, uchwyt boczny i górny do walizek twardych.

Kolor
  • CZARNY
Ilość

 

Gwarancja 24 miesiące

 

Szybka wysyłka 24h

 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł

Rączka górna/boczna, uchwyt do walizki część zamienna

       

Wygodny, niezawodny uchwyt do walizki. Tak wyspecjalizowany produkt wykorzystywany jest tylko w walizkach wysokiej jakości! Uchwyt unosi się na komfortową odległość pomiędzy walizką, tak aby było wygodnie ją unieść. Miękka guma jaką jest wykończony stanowi komfort podczas podnoszenia bagażu.

Zestaw składa się z elastycznej rączki gotowej do montażu. Wymiana rączki jest niesłychanie szybka i prosta. W kilka chwil możemy cieszyć się nowym uchwytem w swoim bagażu.

        

Uwaga! Do kompletu nie dodajemy śrub montażowych. Rączki pasują praktycznie do wszystkich walizek. Żeby mieć pewność, że rączka podpasuje do Państwa walizki, proszę koniecznie sugerować się wymiarami i rozstawami śrub prezentowanymi na zdjęciach!

    

Ten model uchwytu wykorzystywany jest w większości walizek twardych.

Szczegóły produktu

Rączka 6881

Szybkie porównanie

Produkt
Rączka do walizki 720 Rączka do walizki 720 Część Zawieszenie Kółka Wózek Część Zawieszenie Kółka Wózek Część Zawieszenie Kółka Wózek Część Uchwyt rączka część H6 Zawieszenie Kółka Wózek Część Stelaż 773
Dostępność
Cena
28,99 zł
29,99 zł
29,99 zł
29,99 zł
Opis

Całkowicie nowa nieużywana rączka do walizki. Wykonana z wytrzymałego materiału gwarantuje trwałość, oraz bezpieczeństwo. Uchwyt jest delikatnie wyprofilowany, tak aby wygodnie trzymał się w ręce. Aby zamontować rączką należy przykręcić dwie śrubki do stelaża Twojej walizki. Całość trwa kilka chwil.(do uchwytu nie dodajemy śrub montażowych)

Rączka do walizki

H6

Przedmiotem aukcji jest całkowicie nowa nieużywana rączka do walizki. Wykonana z wytrzymałego materiału gwarantuje trwałość, oraz bezpieczeństwo w przemieszczaniu naszego bagażu. Uchwyt jest delikatnie wyprofilowany, tak aby wygodnie trzymał się w ręce.

Stelaż do walizki z uchwytem.

Niema cech do porównania