Wysuwany Stelaż Część 5188
RGL

Stelaż 6881 Uchwyt Teleskopowy L

39,99 zł
Brutto

Całkowicie nowa nieużywana rączka teleskopowa do walizki. Wykonana z wytrzymałego materiału gwarantuje trwałość, oraz bezpieczeństwo. Uchwyt stelaża jest delikatnie wyprofilowany, tak aby wygodnie trzymał się w ręce.Teleskop składa się z trzech poziomów co pozwala na idealne dopasowanie się do każdej sylwetki, niezależnie od wzrostu osoby przemieszczającej się z walizką!

Ilość

 

Gwarancja 24 miesiące

 

Szybka wysyłka 24h

 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł

Szkielet wykonany jest z bardzo trwałego duraluminium, który jest niesłychanie mocny oraz lekki jednocześnie. Zestaw składa się z gotowego stelaża, czyli rączki przytwierdzonej do duraluminiowego szkieletu. Całość opracowana jest tak, aby zminimalizować czas montażu. Przytwierdzenie całość trwa kilka chwil! Do stelaża nie dołączamy śrub montażowych.


Najważniejsze Cechy:
- duraluminiowy stelaż
- trzy poziomowy teleskop
- ciekawy design
- wygodna rączka
- łatwy szybki montaż
- zestaw gotowy do montażu


3 poziomowy teleskop wysuwa się na dodatkowe 53 cm, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do wzrostu użytkownika.
Teleskop pasuje do walizek tzw. małych o wymiarach 55x40x23

Szczegóły produktu

STELAŻ

Szybkie porównanie

Produkt
Zawieszenie Kółka Wózek Część Stelaż 773 Zawieszenie Kółka Wózek Część Uchwyt rączka część H6 52 KÓŁKO CZĘŚĆ Kółko część zamienna model 52 Wysuwany Stelaż Część 5188 Wysuwany Stelaż Część 5188
Dostępność
Cena
29,99 zł
29,99 zł
29,99 zł
109,99 zł
Opis

Stelaż do walizki z uchwytem.

Rączka do walizki

H6

Przedmiotem aukcji jest całkowicie nowa nieużywana rączka do walizki. Wykonana z wytrzymałego materiału gwarantuje trwałość, oraz bezpieczeństwo w przemieszczaniu naszego bagażu. Uchwyt jest delikatnie wyprofilowany, tak aby wygodnie trzymał się w ręce.

Kółko do walizki pokryte grubą warstwą kauczuku.

STELAŻ DO WALIZEK

Nowy, wytrzymały stelaż teleskopowy do walizki. Wykonany z wytrzymałego materiału gwarantuje trwałość oraz bezpieczeństwo. Uchwyt stelaża jest delikatnie wyprofilowany, tak aby wygodnie trzymał się w ręce. Natomiast szkielet wykonany jest z bardzo trwałego aluminium, które jest niesłychanie mocne oraz lekkie jednocześnie.Niema cech do porównania