M6 KÓŁKO CZĘŚĆ
RGL

Kółko część M6

24,99 zł
Brutto

UKŁAD JEZDNY DO TORBY
MODEL: 6
Przedmiotem aukcji jest całkowicie nowe nieużywane i uniwersalne kółko do toreb podróżnych. Koło osadzone jest w masywnej plastikowej obudowie, a samo wykonane jest z wysoko jakościowego kauczuku. Najbardziej narażoną częścią bagażu są niewątpliwie koła, czyli układ jezdny naszego  bagażu.

Ilość

 

Gwarancja 24 miesiące

 

Szybka wysyłka 24h

 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł

Często, to tylko one ulegają nadmiernemu zużyciu i uniemożliwiają swobodne przemieszczanie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, pracowaliśmy najprostszy system wymiany układu jezdnego, dla większości toreb dostępnych na polskim rynku.

Cechy Główne:

  • masywna plastikowa obudowa
  • kółko pokryte kauczukiem
  • łożyskowany układ jezdny
  • łatwy montaż
  • uniwersalne zastosowanie

KÓŁKO PASUJE DO WIELU MODELI TOREB!!!

Do kółka nie dołączamy śrub montażowych.

Szczegóły produktu

KÓŁKO

Szybkie porównanie

Produkt
Rączka do walizki 773 Rączka do walizki 773 do uchwytu teleskopowego SZYFR ZAMEK DO WALIZKI Szyfr Zamek Do Walizki Carbon Część Szyfr 773 Część Szyfr 773 Część UCHWYT LUKSUSOWA NEOPRENOWA RĄCZKA CZĘŚĆ H5 (720) Uchwyt rączka neoprepenowa część H5
Dostępność
Cena
14,00 zł
14,99 zł
14,99 zł
18,50 zł
Opis


Rączka do walizki. Uchwyt do stelaża z wbudowanym kompasem.

Uniwersalny zamek szyfrowy do każdej walizki. Zamek jest wykonany w najnowszej obecnie technologii i stanowi on solidne zabezpieczenie przed kradzieżą naszego bagażu.

Zamek Szyfrowy RGL
MODEL: 10

Uniwersalny zamek szyfrowy do każdej walizki. Zamek jest wykonany w najnowszej obecnie technologii i stanowi on solidne zabezpieczenie przed kradzieżą bagażu z naszej walizki. Obudowę szyfru stanowi specjalny stop polipropylenu oraz specjalnie wzmacnianego plastiku.

Luksusowa, neoprenowa rączka

H5

Przedmiotem aukcji jest całkowicie nowa nieużywana rączka do walizki. Wykonana z wytrzymałego materiału gwarantuje trwałość, oraz bezpieczeństwo w przemieszczaniu naszego bagażu. Dodatkowym atutem jest jej wysoka elastyczność.

Niema cech do porównania