You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

UCHWYT LUKSUSOWA NEOPRENOWA RĄCZKA CZĘŚĆ H5

Nowy produkt

16,99 zł

Uchwyt wysuwa się na komfortową odległość pomiędzy walizką, tak aby było wygodnie ją unieść. Sam natomiast jest bardzo wygodny przy czym gwarantuje mocny chwyt.
Rączka wyposażona jest w specjalnie przygotowane otwory wentylacyjne, tak żeby nasze dłonie nie pociły się nadmiernie. Tak wyspecjalizowany produkt wykorzystywany jest tylko w walizkach wysokiej jakości! Dodatkowym atutem rączki jest to, że wyścielona jest neoprenowym materiałem (materiał piankowy), co stanowi komfort dla dłoni.

Zestaw składa się z elastycznej rączki gotowej do montażu, dwóch poliuretanowych mocowań(do kompletu nie dodajemy śrub montażowych). Wymiana rączki jest niesłychanie szybka i prosta. W kilka chwil możemy cieszyć się nowym uchwytem w swoim bagażu.

Rączki pasują praktycznie do wszystkich walizek, żeby mieć pewność, że rączka podpasuje do Państwa walizki, proszę koniecznie sugerować się wymiarami i rozstawami śrub !

Opinie

Napisz opinię

UCHWYT LUKSUSOWA NEOPRENOWA RĄCZKA CZĘŚĆ H5

UCHWYT LUKSUSOWA NEOPRENOWA RĄCZKA CZĘŚĆ H5

Luksusowa, neoprenowa rączka

H5

Przedmiotem aukcji jest całkowicie nowa nieużywana rączka do walizki. Wykonana z wytrzymałego materiału gwarantuje trwałość, oraz bezpieczeństwo w przemieszczaniu naszego bagażu. Dodatkowym atutem jest jej wysoka elastyczność.