1003 Kółko Do Walizki Część Torba
RGL

1003 Kółko Do Walizki Część Torba

19,99 zł
Brutto

MODEL:1003

Przedmiotem jest uniwersalne kółko, gotowe do samodzielnego montażu. Na całość składa się duże masywne kółko które pokryte jest warstwą kauczuku.Kółko schowane jest w solidnym korpusie a samo osadzone jest w łożysku.Model 1003 stanowi solidny oraz cichy układ jezdny do każdej walizki.

Ilość

 

Gwarancja 24 miesiące

 

Szybka wysyłka 24h

 

Zwrot bez zbędnych formalności

Montaż kółka jest szybki i prosty. Wystarczy kilka nitów lub płaskich śrubek żeby zamontować kółko.Całość obudowy wraz z zainstalowanym kółkiem przytwierdzamy do korpusu naszej walizki.Wymiar kółka jest idealny do małej, średniej oraz dużej walizki.Ten układ jezdny jest wykorzystywany w naszym modelu 1003.Po zakupie prosimy o krótką informację do sprzedającego jakie kółko mamy wysłać. Kółko pasuje do tylnej części korpusu walizki.Aby określić odpowiednie kółko należy patrzeć na jej tył.(do kółka nie dodajemy śrub montażowych)

Szczegóły produktu

KOŁKO

Szybkie porównanie

Produkt
STOPKI "KORECZKI" DO WALIZKI 883 Stopki "Koreczki" Do Walizek podróżnych PROWADNICA DO STELAŻA 773 Prowadnica Do Stelaża 773 Część Rączka do walizki 773 Rączka do walizki 773 Część SZYFR ZAMEK DO WALIZKI Szyfr Zamek Do Walizki Carbon Część
Dostępność
Cena
10,00 zł
11,99 zł
14,00 zł
14,99 zł
Opis

Kompletny zestaw  stopek zabezpieczających koreczków do walizek podróżnych  z serii 883.

Wytrzymała prowadnica do stelaża.

Wykonana z mocnego tworzywa - policarbonu gwarantuje trwałość oraz bezpieczeństwo.


Rączka do walizki. Uchwyt do stelaża z wbudowanym kompasem.

Uniwersalny zamek szyfrowy do każdej walizki. Zamek jest wykonany w najnowszej obecnie technologii i stanowi on solidne zabezpieczenie przed kradzieżą naszego bagażu.

Niema cech do porównania