1003 Kółko Do Walizki Część Torba
RGL

1003 Kółko Do Walizki Część Torba

37,99 zł
Brutto

MODEL:1003

Przedmiotem jest uniwersalne kółko, gotowe do samodzielnego montażu. Na całość składa się duże masywne kółko które pokryte jest warstwą kauczuku.Kółko schowane jest w solidnym korpusie a samo osadzone jest w łożysku.Model 1003 stanowi solidny oraz cichy układ jezdny do każdej walizki.

Ilość

 

Gwarancja 24 miesiące

 

Szybka wysyłka 24h

 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł

Montaż kółka jest szybki i prosty. Wystarczy kilka nitów lub płaskich śrubek żeby zamontować kółko.Całość obudowy wraz z zainstalowanym kółkiem przytwierdzamy do korpusu naszej walizki.Wymiar kółka jest idealny do małej, średniej oraz dużej walizki.Ten układ jezdny jest wykorzystywany w naszym modelu 1003.Po zakupie prosimy o krótką informację do sprzedającego jakie kółko mamy wysłać. Kółko pasuje do tylnej części korpusu walizki.Aby określić odpowiednie kółko należy patrzeć na jej tył.(do kółka nie dodajemy śrub montażowych)

Szczegóły produktu

KOŁKO

Szybkie porównanie

Produkt
STELAŻ DO 1003 Stelaż 1003 STOPKA WYSUWANA CZĘŚĆ Stopka do walizki część 801 STOPKA WYSUWANA CZĘŚĆ Stopka wysuwana walizki zzęść 773 Uchwyt Teloskopowy Rączka Do Walizki Części Uchwyt Teleskopowy Rączka Do Walizki Części
Dostępność
Cena
26,99 zł
27,99 zł
27,99 zł
28,99 zł
Opis

STELAŻ DO WALIZEK - Nowy, wytrzymały stelaż teleskopowy do walizki. Wykonany z wytrzymałego materiału gwarantuje trwałość oraz bezpieczeństwo. Uchwyt stelaża jest delikatnie wyprofilowany, tak aby wygodnie trzymał się w ręce.

Stopka do walizki podróżnej.

Typ:CARBON

Całkowicie nowa nieużywana rączka teleskopowa do walizki. Wykonana z wytrzymałego materiału gwarantuję trwałość oraz bezpieczeństwo.Uchwyt stelaża jest wyprofilowany tak aby wygodnie trzymał się w dłoni.Teleskop składa się z 3 poziomów co pozwala na idealne dopasowanie do każdej sylwetki.Szkielet wykonany jest z bardzo trwałego duraluminium który jest mocny a jednocześnie lekki.

Niema cech do porównania