• Obecnie brak na stanie
Zawieszenie Kółka Wózek Część
RGL

Zawieszenie Kółka Wózek Część

49,99 zł
Brutto

Zawieszenie 773
Ilość
  Obecnie brak na stanie

 

Gwarancja 24 miesiące

 

Szybka wysyłka 24h

 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł przy przedpłacie

WÓZEK DO WALIZKI Z KÓŁKAMI

       

Całkowicie nowe nieużywane zawieszenie do walizki. Trwały materiał z jakiego został wykonany gwarantuje trwałość, oraz bezpieczeństwo naszej walizki.Wózek RGL jest to unikatowy patent jezdny na który składa się pięć niezależnie obracających się kółek. Kółka wykonane w technologii kauczukowych oponek gwarantują bezszelestne przemieszczania się walizki, a jednocześnie dużą trwałość i odporność na ścieranie. Do kółka nie dołączamy śrub montażowych.


Ochronę dla kółek oraz element montażowy do walizki stanowi masywna poliuretanowa obudowa, to w niej zamontowane są kółka na specjalnej osi jezdnej. Walizki wyposażona w nasz układ jezdny prowadzą się cicho i gładko, a ich duża wytrzymałość jest niezaprzeczalnym atutem.
UWAGA! Przytwierdzenie zawieszenia do walizki trwa kilka chwil!

Szczegóły produkty

Zawieszenie

Szybkie porównanie

Produkt
Zawieszenie Kółka Wózek Część Zawieszenie Kółka Wózek Część Podwójne Kółko Do Walizki Carbon M7 Część Podwójne Kółko Do Walizki Carbon M7 Część Podwójne Kółko Do Walizki Carbon M7 Część Podwójne Kółko Do Walizki Carbon M9 Część h6 do 773/801I Uchwyt rączka część H6 - szara
Availability
Cena
49,99 zł
38,99 zł
38,99 zł
39,99 zł
Opis

KÓŁKO DO WALIZKI
M7
Kompletne kółko, gotowe do samodzielnego montażu. Zestaw składa się z  obudowy kółka (stelaż który montujemy do korpusu walizki) oraz kółka kauczukowego. Kółko osadzone jest na łożysku które obraca się 360 stopni.Do kółka nie dodajemy śrub montażowych.

KÓŁKO DO WALIZKI
M9
Kompletne kółko, gotowe do samodzielnego montażu. Zestaw składa się z obudowy kółka (stelaż który montujemy do korpusu walizki) oraz kółka kauczukowego. Kółko osadzone jest na łożysku które obraca się 360 stopni.Do kółka nie dodajemy śrub montażowych.

Rączka do walizki

H6

Przedmiotem aukcji jest całkowicie nowa nieużywana rączka do walizki. Wykonana z wytrzymałego materiału gwarantuje trwałość, oraz bezpieczeństwo w przemieszczaniu naszego bagażu. Uchwyt jest delikatnie wyprofilowany, tak aby wygodnie trzymał się w ręce.

Niema cech do porównania