Części zamiennie - kółka, uchwyty, stelaże, rączki, szyfry

Części zamienne  Jest 23 produktów

na stronie
11,99 zł
0 Recenzja (e)

Wytrzymała prowadnica do stelaża. Wykonana z mocnego tworzywa - policarbonu gwarantuje trwałość oraz bezpieczeństwo.

10,00 zł
0 Recenzja (e)

Kompletny zestaw koreczków do walizek model 883 wraz ze śrubami mocującymi

14,99 zł
0 Recenzja (e)

Rączka do walizki wykonana z wytrzymałego materiału gwarantuje trwałość, oraz bezpieczeństwo w przemieszczaniu naszego bagażu.

14,99 zł
0 Recenzja (e)

Uniwersalny zamek szyfrowy do każdej walizki. Zamek jest wykonany w najnowszej obecnie technologii i stanowi on solidne zabezpieczenie przed kradzieżą bagażu z naszej walizki.

19,99 zł
0 Recenzja (e)

KÓŁKO DO WALIZKIMODEL: 2Przedmiotem aukcji jest kompletne kółko, gotowe do samodzielnego montażu. Zestaw składa się z czterech wkrętów, obudowy kółka (stelaż który montujemy do korpusu walizki) oraz kółka kauczukowego. Kółko osadzone jest na łożysku które obraca się 360 stopni.

19,99 zł
0 Recenzja (e)

KÓŁKO DO WALIZKIMODEL: 1Przedmiotem aukcji jest kompletne kółko, gotowe do samodzielnego montażu. Zestaw składa się z czterech wkrętów, obudowy kółka (stelaż który montujemy do korpusu walizki) oraz kółka kauczukowego. Kółko osadzone jest na łożysku które obraca się 360 stopni.

23,99 zł
0 Recenzja (e)

STOPKA WYSUWANAMODEL: 7 Jedną z najważniejszych cech walizki jest możliwość postawienia jej w pionie. Aby nasz bagaż stał solidnie i stabilnie potrzebuje konkretnego podparcia. Stopka stabilizacyjna, to wysokiej jakości produkt umożliwiający swobodne postawienie bagażu.   Całość wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, który osadzony jest na...

14,99 zł
0 Recenzja (e)

TYP: CARBONCałkowicie nowa nieużywana rączka do walizki. Wykonana z wytrzymałego materiału gwarantuje trwałość, oraz bezpieczeństwo w przemieszczaniu naszego bagażu. Dodatkowym atutem jest jej wysoka elastyczność. Uchwyt wysuwa się na komfortową odległość pomiędzy walizką, tak aby było wygodnie ją unieść. Sam natomiast jest bardzo wygodny przy czym...

14,99 zł
0 Recenzja (e)

STELAŻ DO WALIZEKNowy, wytrzymały stelaż teleskopowy do walizki.Wykonana z wytrzymałego materiału gwarantuje trwałość oraz bezpieczeństwo.Uchwyt stelaża jest delikatnie wyprofilowany, tak aby wygodnie trzymał się w ręce.Natomiast szkielet wykonany jest z bardzo trwałego aluminium, którejest niesłychanie mocne oraz lekkie jednocześnie.

Pokazano 1 - 12 z 23 produktów